nod32
021 22870041 info@aso32.ir IRAN پشتیبانی 24 ساعته

آموزش نصب نرم افزار آنتی ویروس 

ابتدا هرگونه آنتی ویروس که روی سیستم خود دارید را پاک نمایید.

با قرار دادن دی وی دی درون دستگاه یا با کلیک کردن  بر روی فایل دانلود شده از سایت اتوران نرم افزار اجرا می شود.

توجه داشته باشید که در تمام مراحل سیستم شما باید به اینترنت وصل باشد.

با انتخاب گزینه ثبت و فعالسازی در این قسمت  اطلاعات خواسته شده شامل نام و نام خانوادگی ، ادرس ایمیل ، شماره همراه و شماره لایسنسی که بر روی کارت درون جعبه یا خریداری شده از سایت را وارد کرده و بر روی گزینه ثبت و فعالسازی  کلیک نمایید. در صورتی که ثبت لایسنس شما با موفقیت انجام شود  در قسمت مشخصات لایسنس  نام کاربری  وکلمه عبور شما جهت ثبت در آنتی ویروس تولید می شود .همزمان یک فایل متنی که شامل اطلاعات  نام کاربری،کلمه عبور و تاریخ ثبت آنتی ویروس در فایلی به نام اطلاعات آنتی ویروس جهت استفاده های بعدی در درایو C  ذخیره می شود.

بر روی گزینه نصب نرم افزار کلیک کرده و نام کاربری و کلمه عبور ایجاد شده را در قسمت های مورد نظر وارد کنید با انتخاب نوع محصول و نوع ورژن مورد نظر خود وکلیک بر روی گزینه ی نصب و فعال سازی مراحل نصب اغاز میشود.

(برای انتخاب محصول متناسب با نیاز و سخت افزار سیستم خود میتوانید از قسمت آموزش و با دانلود فایل راهنمای انتخاب محصول مناسب اقدام نمایید.)

بر روی گزینه next کلیک نمایید 

گزینه اول را انتخاب نمایید و بر روی کلید next کیلیک نمایید. 

در این مرحله بدون تیک زدن گزینه enable eset بر روی کلید next کلیک کنید.

در این مرحله بر روی گزینه install  کلیک نمایید

در این مرحله دو بار با پیغام زیر مواجه میشوید با انتخاب گزینه Ignore در هر دو بار ادامه نصب شما کامل میگردد.

با کلیک بر روی گزینه Finish نصب شما کامل میگردد.

قبل از شروع به ویروس کشی آنتی ویروس خود را update نمایید. بدین منظور آنتی ویروس خود را باز نموده سپس بر روی گزینه update واقع در سمت چپ پنجره آنتی ویروس کلیک نمایید و با انتخاب گزینه check for update آنتی ویروس شما به روز رسانی می شود  

توجه داشته باشید آنتی ویروس به گونه ای تنظیم شده که پس از نصب بصورت خودکار و منظم آپدیت ها را دریافت می کند و نیازی به انجام هیچ عملیاتی از طرف کاربر نیست.

با تشکر از توجه شما

شرکت مهندسی اطلس

logo-samandehi