nod32
021 22870041 info@aso32.ir IRAN پشتیبانی 24 ساعته

آموزش انتخاب محصول نرم افزار خانگی ESET

آنتی ویروس نود ۳۲

ESET NOD32 Antivirus

این محصول ساده ترین محصول ضد ویروس نود ۳۲ است. شما را از حملات جاسوسی و فیشینگ حفظ می کند. قابلیت device control  دارد بنابراین می توانید دسترسی دستگاه های جانبی مثل پرینتر یا فلش مموری به کامپیوتر را کنترل کنید. این آنتی ویروس سرعت دستگاه شما را کند نمی کند و حتی با فعال کردن قابلیت Gamer mode  توان cpu  در هنگام پردازش های سنگین بهبود می یابد.

بنابراین این آنتی ویروس گزینه خوبی برای حفاظت از کامپیوتر شماست اگر از کامپیوترتان به اینترنت وصل نمی شوید.  

اینترنت سکوریتی

ESET Internet Security

این محصول تمامی ویژگیهای آنتی ویروس نود ۳۲ را دارد. علاوه بر آن سیستم شما را از حملات اینترنتی حفظ می کند. خاصیت ضد اسپم ، محافظت از وب کم در جهت عدم سو استفاده ، حفاظت در مقابل حملات بات نت، سیستم کنترل والدین، محافظت در برابر حمله های اینترنتی، حفاظت در برابر حمله های شبکه خانگی و حفظ امنیت از طریق فایروال را دارا می باشد.

اسمارت سکوریتی پرمیوم

ESET Smart Security Premium

این نرم افزار تمام ویژگی های اینترنت  سکوریتی را دارد. علاوه بر آن دو ویژگی ارزشمند به این نسخه افزوده شده است:

مدیریت پسورد ای ست: پسورد های شما را نگهداری و مدیریت می کند. به وسیله این ابزار رایگان می توانید اطلاعات و پسورد خود را با اطمینان ذخیره نمایید. با تنظیم یک پسورد اصلی بر روی برنامه، به تمامی اطلاعات و پسوردهای ذخیره شده دسترسی خواهید داشت.

امنیت داده ای ست: به کمک این ویژگی می توانید پوشه ها را رمز گذاری کنید. بنابراین اگر فلش یا لپ تاپ شما به سرقت رفت کسی نمی تواند از اطلاعات شما سو استفاده کند.

این نسخه هرچند پیشرفته است اما دو ویژگی اضافه شده  برای همه کلیدی و مهم نیستند. انتخاب اینترنت  سکوریتی با توجه به قیمت مناسب تر و امکانات کاربردیش گزینه مناسب تری است.

logo-samandehi